2.CEVİZKÖY BAHAR ŞENLİKLERİ

Yazdır
PDF
Cevizköylüler Kültürel ve Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 2.Cevizköy Kültürel Bahar Şenlikleri Cevizlik Mesire Alanında resimdeki protokol katılım ile yapılmıştır.

Hüseyin KEÇİCİ vefat etmiştir.

Yazdır
PDF
Hüseyin KEÇİCİ vefat etmiştir. Cenazesi 20 Şubat 2016 Cumartesi öğlen namazından sonra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Cami'inden (İSTANBUL) kaldırılacaktır. Cevizköy'lüle olarak başımız sağ olsun, kendisine Allah'tan Rahmet, akrabalarına ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Taziye için Ali Osman KEÇİCİ Tel:05323183301

Feraset GÖREN vefat etmiştir

Yazdır
PDF
Feraset GÖREN vefat etmiştir. Cenazesi 28.11.2015 Cumartesi Cevizköy Camisinden öğlen namazına mütakiben kaldırılacak köy mezarlığına defnedilecektir. Kendisine Allah'tan rahmet , ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Taziye için Bülent GÖREN tel:0543-4965484

Necdet BİLGİNEŞİ vefat etmiştir.

Yazdır
PDF
Necdet BİLGİNEŞİ vefat etmiştir. Cenazesi 10.08.2015 Pazartesi günü öğlen namazından sonra Cevizköy  mezarlığına defnedilecektir. Kendisine Allah'tan rahmet , yakınlarına ve akrabalarına sabırlar dileriz.

Münire TURAN vefat etmiştir.

Yazdır
PDF
Fethi ve Adem TURAN'ın anneleri Münire TURAN 02.08.2015 Pazar günü vefat etmiştir. Cenazesi Cevizköy Hüseyin KEÇİCİ camisinden İkindi namazına mütakiben Cevizköy mezarlığına defnedilecektir. Kendisine Allahtan rahmet, yakınlarına ve akrabalarına sabırlar diliyoruz.

Mukaddes ÇETİNTAŞ vefat etmiştir.

Yazdır
PDF
Osman ÇETİNTAŞ'ın eşi Mukaddes ÇETİNTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi İkindi namazına mütakiben Cevizköy mezarlığına defnedilecektir. Kendisine Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.

Gülbin-Oğuz SALKIMTAŞ Düğün

Yazdır
PDF
Gülbin-Oğuz SALKIMTAŞ düğününde Köyümüzün ve Cenan DEMİREL arkadaşımızı Çorlu'da birlik beraberlik ortamında destekleyerek, Gülbin kızımıza mutluluklar diliyoruz. Allah bir yastıkta uzun bir ömrü sağlık ve sıhhat içinde yaşamaları dileklerimizle.

Cevizköy Mezarlığı temizleme ve düzenlenmesi

Yazdır
PDF
Cevizköy Mezarlık alanının temizlenmesi ve düzenlenmesi planı dahilinde gönüllü dernek ile Muhtarlık kapsamında yapılacaktır destek olan ve olmayı düşünenler için dernek kapsamında davet edilmektedir.

Hasan İNAL vefat etmiştir.

Yazdır
PDF
15 Mayıs 2015 Cuma günü Hasan İNAL vefat etmiştir. Kadri EROL arkadaşıma ve değerli eşlerine başınız sağ olsun der, Allah'tan rahmet tüm yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Cevizköy kurtuluş günü ve şehitlerin anılması

Yazdır
PDF
Cevizköy Şehitlik anıtında köy kurluluş töreni ve şehitlerimizi anma törenleri düzenlenmiştir. Dernek yönetimi ve Muhtarlık çalışmaları kapsamında yapılan törene katkısı bulunan tüm Cevizköy'lülerimize teşekkür eder çalışmaların devamını temenni ederiz.

Kore Gazisi Ali ÇETİNTAŞ vefat etti

Yazdır
PDF
Cevizköy'lü Kore Gazisi Ali ÇETİNTAŞ vefat etmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet , yakınlarına sabırlar diliyoruz . Mekanı Cennet olması dileklerimizle......

DUYURULAR

  • 0
  • 1
  • 2
prev
next

2.CEVİZKÖY BAHAR ŞENLİKLERİ

News image

Cevizköylüler Kültürel ve Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 2...

Devamını oku...

Hüseyin KEÇİCİ vefat etmiştir.

News image

Hüseyin KEÇİCİ vefat etmiştir. Cenazesi 20 Şubat 2016 Cumartesi ö...

Devamını oku...

Feraset GÖREN vefat etmiştir

News image

Feraset GÖREN vefat etmiştir. Cenazesi 28.11.2015 Cumartesi Cevizköy Camisinden ö...

Devamını oku...
KIRKLARELI
332389
BugünBugün62
DünDün113
Konuk: 1